Anders Zorn etsning föreställande Snoilsky

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Carl Snoilsky, signerad Zorn, utförd 1888, etsning, ca 7,5x5 cm

917730

2021-05-18