Litografi Berndt Wennström

Litografi Berndt Wennström
Litografi Berndt Wennström
Litografi Berndt Wennström
Litografi Berndt Wennström
Litografi Berndt Wennström
Litografi Berndt Wennström
Litografi Berndt Wennström
Litografi Berndt Wennström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BERNDT WENNSTRÖM, (född 1945): Gatuvy, signerad B Wennstöm, numrerad 10/100, färglitografi, bildyta ca 29,5x21 cm

917744

2021-05-23