Oljemålning 18/1900-tal

Oljemålning 18/1900-tal
Oljemålning 18/1900-tal
Oljemålning 18/1900-tal
Oljemålning 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, byggnad i landskap, olja på pannå, ca 22x19 cm

917756

2021-05-23