Litografi Karl Aage Riget

Litografi Karl Aage Riget
Litografi Karl Aage Riget
Litografi Karl Aage Riget
Litografi Karl Aage Riget
Litografi Karl Aage Riget
Litografi Karl Aage Riget
Litografi Karl Aage Riget
Litografi Karl Aage Riget
Litografi Karl Aage Riget
Litografi Karl Aage Riget

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KARL AAGE RIGET (Danmark, 1933-2001): Komposition, signerad, numrerad samt daterad 1968, bildmått ca 62x46 cm

Fläckar

917760

2021-05-23