Cecilia Haupt

Cecilia Haupt
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CECILIA HAUPT, (född 1972): olja på plåt, Längtans landskap, signerad, plåtstorlek ca 38x57 cm

917762

2021-05-18