Oscar Reuterswärd litografi

Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002) "Omöjlig figur", signerad, samt numrerad 307/500 bladmått ca 30,x21 cm

917767

2021-05-20