Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, fanérat med valnöt och valnötsrot, 1800-talets slut, nyrenässans, filtklädd skiva, 3 lådor i sargen, spegeldörrar med lådinredning, höjd ca 80, 132x72 cm

Ytskador, märken

917778

2021-05-22