Peter Borotinskij litografier

Peter Borotinskij litografier
Peter Borotinskij litografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER BOROTINSKIJ (född 1948): 2 st, "If I had a hammer" samt "Rågvakten" signerade samt numrerade 34/175 och 3/198 27x22 cm och 38x46 cm

917779

2021-05-20