Petter Thoen färglitografi

Petter Thoen färglitografi
Petter Thoen färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "OMG We are out of champagne!", signerad Thoen, 10/190, färglitografi, ca 54x43 cm, ramad.

917799

2021-05-22