Iron
Valmis
2021-05-22
917803
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
IRON (född 1973): "The "Bartender" Witthout `Art´ is just "Bender", signerad och numrerad 120/250, giclee print, bladmått ca 63x45 cm. Ramad i vit träram.