Tallrikar delvis famille rose

Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose
Tallrikar delvis famille rose

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, 1700-1800-tal, bland annat famille rose, dekor av blommor, diameter ca 22,5-24 cm

Nagg/skador

917811

2021-05-18