Lars Norrman 3 st färglitografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979), 3 st färglitografier, marina motiv, signerade och numrerade, samtliga ca 43x30 cm

Ej examinerade ur ramar

917834

2021-05-20