Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, tidigt 1800-tal, daterad 1811, med detaljer i smide, med ådringsmåleri samt målad inuti, nyckel finns, höjd ca 66 samt 115x62 cm

917836

2021-05-20