Byrå senbarock
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, fanérad i ek, 1700-talets andra kvartal, senbarock, 4 lådor, svagt välvd front, beslag i brons, utdragbar skrivskiva, höjd ca 91, 108x58 cm
Kompletterad, lagningar, senare ben, 3 av 4 lås saknas, nyckel saknas, avslag vid lås
917845
2021-05-20