Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, fanérad i ek, 1700-talets andra kvartal, senbarock, 4 lådor, svagt välvd front, beslag i brons, utdragbar skrivskiva, höjd ca 91, 108x58 cm

Kompletterad, lagningar, senare ben, 3 av 4 lås saknas, nyckel saknas, avslag vid lås

917845

2021-05-20