Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1940/50-tal, luckor med bakomliggande lådor, mahognyfanér, 2 nycklar finns, höjd ca 73 samt 150x72 cm

Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

917846

2021-05-20