Takarmatur 1900-tal

Takarmatur 1900-tal
Takarmatur 1900-tal
Takarmatur 1900-tal
Takarmatur 1900-tal
Takarmatur 1900-tal
Takarmatur 1900-tal
Takarmatur 1900-tal
Takarmatur 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, mässing, 3 glaskåpor, läder beklädd, höjd 73, ca 110 cm

Nydragen el, renoverad, smärre slitage

917850

2021-05-18