Taklampa Ateljé Lyktan

Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, Ateljé Lyktan, plåt samt plast, diameter ca 60 cm

Slitage, saknar stickkontakt, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

917852

2021-05-20