Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ALBERT SPETHMANN (1894-1986), olja på duk, sent 1800-tal, signerad, mansporträtt, 34x30 cm.
Något slitage och skav efter ålder.
917855
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här