Albert Spethmann

Albert Spethmann
Albert Spethmann
Albert Spethmann
Albert Spethmann

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ALBERT SPETHMANN (1894-1986), olja på duk, sent 1800-tal, signerad, mansporträtt, 34x30 cm.

Något slitage och skav efter ålder.

917855

2021-05-30