Matbord nyrokoko

Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, mörkbetsad mahogny, på hjultrissor, oval skiva, 133x105, utdragbart, höjd 74,

Ytskador, fanérskador

917863

2021-05-19