Väggskåp jugend

Väggskåp jugend
Väggskåp jugend
Väggskåp jugend
Väggskåp jugend
Väggskåp jugend
Väggskåp jugend
Väggskåp jugend
Väggskåp jugend
Väggskåp jugend
Väggskåp jugend
Väggskåp jugend
Väggskåp jugend

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGSKÅP, jugend, 1900-talets början, ek, skurna samt svärtade detaljer, invändigt med 6 runda fack, höjd ca 57, 35x19 cm

Slitage, märken

917881

2021-05-23