Möbelgrupp rotting

Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÖBELGRUPP, 5 dlr, rotting, tegelfärgad skinnklädsel, 1960/70-tal, bestående av: bord med glasskiva, 2 fåtöljer med fotpallar, höjd bord 58, diameter 74 cm, sittdjup fåtölj 57, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage

917892

2021-05-20