Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, fanérat med mahogny, ben av bok, 1900-talets andra hälft, höjd 74, bredd 100 cm, total längd utfällt 180 cm

Bruksslitage, litet värmemärke, kanter med hack förekommer

917894

2021-05-20