Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
GRÄDKANNA, SOCKERSKÅL, 2 dlr, rokokostil, silver, invändigt förgyllda, svenska importstämplar, höjd ca 7-9 cm, total vikt ca 174g
917909
2021-05-23