kaffeset silver

kaffeset silver
kaffeset silver
kaffeset silver
kaffeset silver
kaffeset silver
kaffeset silver
kaffeset silver
kaffeset silver

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

GRÄDKANNA, SOCKERSKÅL, 2 dlr, rokokostil, silver, invändigt förgyllda, svenska importstämplar, höjd ca 7-9 cm, total vikt ca 174g

917909

2021-05-23