Sidobord 2 st

Sidobord 2 st
Sidobord 2 st
Sidobord 2 st
Sidobord 2 st
Sidobord 2 st
Sidobord 2 st
Sidobord 2 st
Sidobord 2 st

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1-par, 1900-talets andra hälft, kromat underrede samt glasskiva, höjd ca 52, 60x45 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

bruks- och och åldersrelaterat slitage

917921

2021-05-20