Pentti Lumikangas etsning
Valmis
2021-05-23
917925
| Korkein tarjous | 30 EUR |
| Arviointi | 150 EUR |
PENTTI LUMIKANGAS (1926-2005) vinterbild, signerad samt daterad -86, torrnål och akvatint, 86/100, 22x16 cm
oinramad, smärre fläckar