Pentti Lumikangas etsning

Pentti Lumikangas etsning
Pentti Lumikangas etsning
Pentti Lumikangas etsning
Pentti Lumikangas etsning
Pentti Lumikangas etsning
Pentti Lumikangas etsning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

PENTTI LUMIKANGAS (1926-2005) vinterbild, signerad samt daterad -86, torrnål och akvatint, 86/100, 22x16 cm

oinramad, smärre fläckar

917925

2021-05-23