Fiskars Hill ljusstalkar fyra par

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

LJUSSTAKAR, fyra par, mässing/brons, stämplade Fiskars Hill 1, 3, 6, 10, 1800-talets mitt, höjd 7-17 cm

Tennlödningar

917926

2021-05-23