Torbjörn Calvero fotograqfi av Ulf Lundell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016), "Ulf Lundell", fotografi, archival pigment print, numrerad 1/7, signerad samt daterad 1977, print framtagen 2010-11, ca 35,5x24 cm

Löst blad i passepartout

917930

2021-05-23