Bokylla

Bokylla
Bokylla
Bokylla
Bokylla
Bokylla
Bokylla
Bokylla
Bokylla
Bokylla
Bokylla

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1950-tal, stomme i teak, skjutdörrar nedtill, flankerat av 4 lådor, höjd ca 170, 120x40 cm

bruksslitage, saknar skjutdelar upptill

917931

2021-05-23