Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1950-tal, stomme i teak, skjutdörrar nedtill, flankerat av 4 lådor, höjd ca 170, 120x40 cm
bruksslitage, saknar skjutdelar upptill
917931
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här