Ingegerd Silow rölakan

Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGEGERD SILOW, vävnad, röllakan, signerad,
a 120x85 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

Bruksslitage

917936

2021-05-20