Robert Thegerström oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

9 000 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): "Man med skottkärra framför putsad vägg", signerad och daterad 1884, olja på duk, ca 80x64 cm

Krackeleringar och duklagningar

917938

2021-05-23