Mulberry axelbandsväska samt necessär
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MULBERRY, (2) axelbandsväska och necessär i scotchgrain med bruna läderdetaljer, handväska med 4 fack invändigt varav 2 med dragkedja, rutigt foder, mässingsbricka med nr 179168, ca 24x28x7 cm
Bruksslitage, skador
917959
2021-05-22