Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ARNE NORELL, karmstolar, 1 par 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsstol, ek, randig klädsel, sitthöjd ca 49
Zustandsbeschreibung
Slitage
917962
2021-05-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner