Vävnad Ingegerd Silow

Vävnad Ingegerd Silow
Vävnad Ingegerd Silow
Vävnad Ingegerd Silow
Vävnad Ingegerd Silow
Vävnad Ingegerd Silow
Vävnad Ingegerd Silow

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD SILOW, vävnad, röllakan, monogramsignerad IS, märkt Axeco Svenska AB, för vägghängning, ca 137x72 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

Bruksslitage

917965

2021-05-20