Oris Michael Schumacher herrarmbandsur

Klubbat för:

9 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

ORIS, armbandsur, Michael Schumacher, titan, automatisk, safirglas, datum, kronograf, boettnr. 7561, cal ETA 7750, originalgummiarmband, viklås, limiterad upplaga om 3004 ex, numrerad 1367/3004, diameter 45 mm, inner-ytterbox, keps, manual, cert

Kuntoraportti

SAV garanterar ej funktionen, defekt rotorlager, bruksslitage

917967

Päivämäärä:

2021-05-18