Oris Michael Schumacher herrarmbandsur
Klubbat för:
9 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
ORIS, armbandsur, Michael Schumacher, titan, automatisk, safirglas, datum, kronograf, boettnr. 7561, cal ETA 7750, originalgummiarmband, viklås, limiterad upplaga om 3004 ex, numrerad 1367/3004, diameter 45 mm, inner-ytterbox, keps, manual, cert
Kuntoraportti
SAV garanterar ej funktionen, defekt rotorlager, bruksslitage
917967
Päivämäärä:
2021-05-18