Soffa / bäddsoffa
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA / BÄDDSOFFA, 1900-talets första hälft, stomme i betsat trä, tygklädd sits, utfällbar, soffans bredd 115, sitshöjd 45 cm, total längd (utfälld) 200 cm
Mindre fläckar, torrsprixkor, slitage
917972
2021-05-22