Soffa / bäddsoffa

Soffa / bäddsoffa
Soffa / bäddsoffa
Soffa / bäddsoffa
Soffa / bäddsoffa
Soffa / bäddsoffa
Soffa / bäddsoffa
Soffa / bäddsoffa
Soffa / bäddsoffa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA / BÄDDSOFFA, 1900-talets första hälft, stomme i betsat trä, tygklädd sits, utfällbar, soffans bredd 115, sitshöjd 45 cm, total längd (utfälld) 200 cm

Mindre fläckar, torrsprixkor, slitage

917972

2021-05-22