Herrfickur i 18 k guld

Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

9 600 SEK

6 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerlock i metall, vitemaljerad urtavla, diameter 52 mm, vikt ca 96 g

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor, saknar glas, kronstamen av/lös

917996

2021-05-21