Skulptur Kongo
Valmis
2021-05-19
917997
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SKULPTUR / FETTISCH, Afrika, Kongo, Songye, 1900-tal, skuren, höjd ca 42,5 cm
Slitage