Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKULPTUR / FETTISCH, Afrika, Kongo, Songye, 1900-tal, skuren, höjd ca 42,5 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
917997
2021-05-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner