Skulptur Kongo

Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKULPTUR / FETTISCH, Afrika, Kongo, Songye, 1900-tal, skuren, höjd ca 42,5 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

917997

2021-05-19