Soffbord Swedish Grace

Soffbord Swedish Grace
Soffbord Swedish Grace
Soffbord Swedish Grace
Soffbord Swedish Grace
Soffbord Swedish Grace
Soffbord Swedish Grace
Soffbord Swedish Grace
Soffbord Swedish Grace

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1930/40-tal, Swedish Grace, fanérad skiva med täckskiva i glas, underrede i bonad björkfanér, höjd 62, 120x55 cm

Senare glasskiva, smärre repor och slitage på faner

918002

2021-05-19