Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1930/40-tal, Swedish Grace, fanérad skiva med täckskiva i glas, underrede i bonad björkfanér, höjd 62, 120x55 cm
Senare glasskiva, smärre repor och slitage på faner
918002
2021-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här