Fisktallrikar Johnson Bros England

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

JOHNSON BROS, "Fish", tallrikar, 6 dlr, England, 1900-talets andra hälft, diameter ca 26 cm

Smärre bruksslitage

918004

2021-05-24