Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TORBJÖRN AFDAL, skrivbord, 1960-tal, Haug Snekkeri AS, Bruksbo, Norge, fanérat i palisander, etikettmärkt, höjd 72, 150x80 cm
Bruksslitage, saknar 2 skruvar till benen, fanérskador
918018
2021-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här