Törbjörn Afdal skrivbord

Törbjörn Afdal skrivbord
Törbjörn Afdal skrivbord
Törbjörn Afdal skrivbord
Törbjörn Afdal skrivbord
Törbjörn Afdal skrivbord
Törbjörn Afdal skrivbord
Törbjörn Afdal skrivbord
Törbjörn Afdal skrivbord
Törbjörn Afdal skrivbord
Törbjörn Afdal skrivbord
Törbjörn Afdal skrivbord
Törbjörn Afdal skrivbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TORBJÖRN AFDAL, skrivbord, 1960-tal, Haug Snekkeri AS, Bruksbo, Norge, fanérat i palisander, etikettmärkt, höjd 72, 150x80 cm

Bruksslitage, saknar 2 skruvar till benen, fanérskador

918018

2021-05-19