Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

PIEDESTAL, patinerad gips, 1900-tal, i form av kolonn med joniskt kapitäl, höjd 83, 21x21 cm

Nagg, slitage

918029

2021-05-21