Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGSKÅP, tidigt 1900-tal, luckan med inglasad korkmodell, fanér med målade dekorationer, nyckel finns, höjd ca 66 samt 32x10 cm

Krönet löst, fanérresning, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

918031

2021-05-23