Soffa Chesterfieldmodell

Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SOFFA, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, djuphäftat vinrött läder, pärlspikning, längd ca 203, sitthöjd ca 42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

918032

2021-05-24