Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SOFFA, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, djuphäftat vinrött läder, pärlspikning, längd ca 203, sitthöjd ca 42 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
918032
2021-05-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner