Oljemålning Gustav Arne

Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Husparti från Ven", signerad G Arne, olja på duk, ca 35 x 46 cm

918047

2021-05-19