Karl Tiren oljemålning

Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning
Karl Tiren oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL TIRÉN (1869-1955): Fjällandskap med vattendrag, signerad och daterad Tirén, olja på pannå, ca 42x54 cm

918072

2021-05-19