Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÄNK, sengustaviansk, 1800-tal, bemålad, skuren dekor, räfflade dörrar i form av romber, höjd 113, 123x56 cm

Nyckel saknas, senare bemålad, slitage

918079

2021-05-21